בובת ניו יורק- איפה הכי זול?

Home פורומים לב אם בובת ניו יורק- איפה הכי זול?

הדיון הזה מכיל 6 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  טובי לוין לפני 4 חודשים, 1 שבוע.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

eti t
    משתתף

מישהי יודעת איפה אפשר לקנות בובת ניו יורק במחיר הכי טוב?

ראיתי פעם ב'אושר עד' ב90₪

looli
    משתתף

אם את ירושלמית, יש בבוטיק הצעצועים (רח' יואל / רח' כנפי נשרים) מבצע עד פורים ב-100 ש"ח.

eti t
    משתתף

<p style="text-align: center;">תודה לך looli !</p>

טובי לוין
    משתתף

אני אישית-נגד בובות ניו יורק!!!

ולמה???

כי כשאני רואה את הבת שלי מלבישה לה חצאיות קצרות(וא"א להשיג ארוכות) או מאפרת אותה, או פותחת לה את השיער.

לא יכולה לעמוד, להסתכל, ולא לבכות על הדור שלנו!!!

ילדות כאלה קטנות, צריכות כזה חינוך? לאיפור? לחצאית קצרה? לשיער ארוך פרוע?

ולכן נשאר לי להיות נגד ק-י-צ-ו-נ-י-!

eti t
    משתתף

נכון, החצאיות באמת קצרות. כדאי לשים לב לקנות בובה עם רגליים בצבע לבן(ולא רגל) המראה יותר עדין.

אפשר להשיג טייצים לבובה…

looli
    משתתף

ווואוו! טובי, איך אני מזדהה ובוכה עם כל מילה שלך!

ב-מ-י-ו-ח-ד עכשיו, כשכל המקומונים והפרסומים מסביב עוסקים במוצר החדש "איפור לבובת ניו-יורק" האם זה מה שאנחנו רוצות שהילדות הטהורות שלנו תשחקנה?

זה ממש גורם לי צער לראות את כל הבהלה סביב הבובה הזו שבכל מקום שנתקלתי בה בתוך בתים היא נהייתה ממש אנושית וחלק מהילדים, עם שם תואם למשפחה, כל היום ההתעסקות עם השיער והביגוד והאביזרים….

זה גורם לכ"כ הרבה לא טוב, הוצאות כספיות אין סופיות, חשיפה לסגנון לבוש ממש לא משלנו! משקפי שמש?! נעלי אצבע (ובקטגוריה זו כל הלבוש המזעזע!!!!! של הים)?! שיער פזור ומתנפנף?!

לאיפה הגענו? טובי, תודה על המילים…. ב"ה זה לא נמצא אצלי בבית מכל הסיבות שנמנו למעלה, וגם הסיבה שאנחנו זה לא כולם. ובכלל המשחקים האלו שמכניסים את הרוח מבחוץ לבית, אני ממש נלחמת עם הבן שלי כל פעם מחדש כשיש פרסום בתיבות הדואר, שאצלנו לא ידרוך חלקיק אחד של פליימוביל, שחוץ ממלחמות ורדיפות וכו' הילדים לא משחקים באופן אחר….

סליחה על השפיכה, אבל זו זעקה שיושבת לי המון זמן ורק עכשיו מצאתי מישהי שחושבת כמוני….

בהצלחה לכולן!

טובי לוין
    משתתף

לולי- גם לי נחמד!!!

עם כל האלה שאני מדברת איתם- משהו חסום.

הן מיד עונות לי ש"מה פתאום הבת שלי נשארת כמו שהייתה ולא שינה לה כלום", ו-"מה הבעיה- זה רק מעסיק את הילדים וכו'…"

גם אותי זה משמח שיש עוד אחת שהולכת עם האמת…

אתן לא חושבות כך???

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.