בעיות משמעת

Home פורומים פורום תעסוקה בעיות משמעת

תגיות: ,

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ABA לפני 2 שנים, 6 חודשים.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

ABA
    משתתף

אני ממלאת מקום בהוראה בכיתות גבוהות בביה"ס, ונתקלת בבעיות משמעת ופטפוטים בשיעורים.

אשמח לשמוע מנסיונך מה ניתן לעשות ואיך אפשר לשפר את המצב?

hindylevi
    משתתף

קודם כל, תתעודדי, את במקום טוב, זה לא קורה בגללך, אלא בגללן, כאחת שהיתה בעבר ממלאת מקום, בבית ספר איכותי ששמעו יצא למרחוק, וספגתי בלי סוף, וכאחות לחבורת בנות סמינר וכיתות היסודי הגבוהות, אני יכולה להגיד לך ממה שאני שומעת מהן, שזה המצב, שבכל פעם שנכנסת ממלאת מקום לכתה, ולא משנה איזו, היא הופכת להיות קרבן לפורקן יצריהם של הבנות, אני נדהמת תמיד לשמוע, מה מסוגלות בנות, שנחשבות טובות! מהמשפחות הכי הכי, לעולל, הן פשוט מאבדות רסן, ומרשות לעצמן בצורה שבמבט לאחור אני בטוחה שהן בעצמן מתביישות!!! חזקי ואמצי!!! התפקיד שלך הוא לא פשוט ומאתגר במיוחד, מהנסיון שלי אני יכולה לאמר שתי דברים שיכולים לעזור לך: א. לדבר לבנות בגובה העיניים (מהמבט שלהן, ככה הן רואות את זה, הצעירונת הזו, מי היא שתבוא להגיד לי מה לעשות עכשיו…) את יכולה – ולא ממקום של חולשה, אלא באמת ממקום מבין ומזדהה, לאמר להן, אני מבינה שאתן רוצות לנצל את זה שיש ממלאת מקום, אז בואו נעשה את זה ביחד… כשאת לצדם ולא מולם, את מקבלת אותן יותר נכונות, יותר קשובות. בס"ד.

ב. להשתדל ללמד הכי מרתק שרק שייך, בחיות, עם סיפורים וכל מיני שיתנו לבנות סיבה טובה להשתתף.

אז שיהיה לך המון המון הצלחה!!! ועוד בקשה קטנה, אנא אל תקחי אותן אישי, אל תפגעי, ואל תשמרי טינה, אני יודעת שזה מאד קשה, אנחנו בני אנוש, עם לב וזה כואב לחוות השפלה וזלזול על בסיס יום יומי, תזכירי לעצמך שוב ושוב שאין להן שום דבר אישי נגדך דוקא, ושהן בסך הכל עדיין ילדות, אנא! אל תקפידי עליהן!!! ובכך תביאי על עצמך (ועליהן) רק ברכה!!! המון המון הצלחה!!! ושתצלחי את התקופה הזאת בקלות!!!

ABA
    משתתף

תודה.

מה שקורה שכשניסיתי לדבר בגובה העינים- הן ניצלו את זה ולא התיחסו אלי כאל מישהי גדולה מהן ולא התנהגו בהתאם. גבי לגבי החיות של השיעור אני בבעיה- שהשעות הקשות הן דקדוק, שכידוע- בנות שונאות אותו וגם פחות אפשר להכניס בו חיות.

אז אולי מכאן נשנה את השאלה-

איך מגוונים בשיעורי דקדוק בפרט ועברית בכלל?

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.