דיכאון לידה

Home פורומים לב אם דיכאון לידה

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Aima tsaira לפני 1 שבוע.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

Sukarya
    משתתף

האם מישהיא חוותה דיכאון לידה שתוכל להמליץ או לתת טיפ על איך לשפר את הזמן הקשה? יש אפשרות לעבור את זה בלב כבד ועצבות ויש אפשרות אולי להוסיף לכל המשבר הזה משהוא שיעזור להתמודדות. כי בכל מקרה צריכים לעבור את זה. זה לא שזה באמת מתוך בחירה. זה קרה. אי אפשר להתעלם מזה. זה נמצא. השאלה מה אפשר לעשות או לחשוב או משהוא כזה שהתקופה הזאתי לא תיזכר רק למשבר וקושי…?

תהיה הסיבה שמשהיא אחרת תחייך היום 🙂
    כל מה שה׳ עושה, הכל לטובה. תמצאי את הטוב. 🙂

ayala
    משתתף

תכף הילדים כבר קמים אבל אני יענה אפילו שמאוחר. סוכריה יקרה. את אמיצה שאת מעלה את הנושא הרגיש הזה לדיון. אני אישית לא חוויתי את זה אבל מכירה כמה וכמה שכן עברו את זה.

חייבים תמיכה משפחתית חזקה. גם בשבילך וגם בשביל הילדים בבית.

אין לי טיפים או עיצות אבל כל מי שאני מכירה שהיה בבור השחור הזה יצא משם בסוף וחזר לחיים נורמלים. זה דבר שיוצאים ממנו. מקווה שזה קצת יעודד אותך.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 4 ימים ע"י  ayala.

dini
    משתתף

סוכריה חמודה!
    התקופה באמת קשה וכואבת, וזה בעז"ה יעבור במהרה,
    אני בטוחה שיש לך משפחה חמה ודואגת לכל מה שאת צריכה ולפינוקים מידי פעם.
    הנה אנו בסוף חודש אדר א' ומתחילים את אדר ב' – חודשיים של שמחה וצהלה,
    אולי כדי לך קצת לצאת מהבית ולפגוש אנשים שמתכוננים לפורים, זה יכול לעשות לך טוב.

קחי לך סוכריה הכי גדולה שיש בחנות, שבי בשמש החורפית, חיכי לעולם, ותהני מצלילי שירי פורים.

הרבה הצלחה ובריאות שלימה.

Aima tsaira
    משתתף

שלום רב, הינך נמצאת במצב לגיטימי לחלוטין ונפוץ מאוד.

את צריכה לעשות טיפול התנהגותי קוגנטיבי ,שינוי מחשבתי בעבודה עם מטפלת , שהיא לא מסביבתך והיא גורם חיצוני שיעזור לך לצאת מהחושך , אשמח לקבל אותך ולעזור לך!

לידע כללי היום הרפואה שולחת לטיפול התנהגותי קוגנטיבי במצבים אלו , ואני מאמינה שאת מחפשת סודיות מובטחת ושלא יהיה בריזומה הרפואי שלך לכן את מוזמנת אלי( בתשלום סמלי מאוד ) עבור הטיפול..

בדיוק אני מחפשת מישהי לעשות עליה את ההתנסות של לימודי אלו לפני קבלת התעודות , אם הינך מעוניינת תפני אלי בפרטי ואשלח לך דרך ליצור עמי קשר

מאחלת לך בהצלחה בכל ,

🔑ובמיוחד ליציאה לדרך חדשה ומאירה ..

פסיכותרפיסטית מירושלים

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.