המלצות למכונת כביסה

Home פורומים לב אם המלצות למכונת כביסה

הדיון הזה מכיל 15 תגובות, ויש לו 11 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Ruti.M לפני 1 חודש, 3 שבועות.

מוצגות 16 תגובות – 1 עד 16 (מתוך 16 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

etty
    משתתף

מכונת הכביסה שלי שבקה חיים אחרי 8 שנים

אני מחפשת בדחיפות המלצות או אזהרות לגבי מכונות כביסה

מחפשת באזור 7 קילו

הטכנאי המליץ על בוש

מה יש לכן לספר לי?

במיוחד מעניין אותי אם יש למישהי מסך טאצ' ואם הוא מתקלקל לעיתים קרובות

המון תודה!

fraidi
    משתתף

אני קניתי לא מזמן בוש 7 קילו- מומלצת מאד. יש לה הרבה תוכניות ואפשרויות. אני ממש "מיודדת" איתה.

יש לה גם אפשרות נעילה מילדים.

ממליצה בכל פה!

רק לא לקנות את ה8 קילו. אמרו לי שהיא פחות טובה.

zipa92
    משתתף

לפני כ-9 שנים רכשתי מכונת כביסה (AEG)

אמרו לי שלא כדאי לרכוש עם צג דיגיטלי כי זה הרבה יותר נשבר.

אני אכן רכשתי ללא צג. אך באותו זמן גם הורי קנו מכונת כביסה (קונסטרוקטה)

והם כן קנו עם צג דיגיטלי והמכונות של שתינו מחזיקות מעמד מצויין. גם שלהם עם הצג הדיגיטלי.

כך שלא נראה לי שיש לחשוש מצג דיגיטלי, זה הרבה יותר נוח ולא ראיתי שזה שביר יותר.

etty
    משתתף

אני קניתי לא מזמן בוש 7 קילו- מומלצת מאד. יש לה הרבה תוכניות ואפשרויות. אני ממש "מיודדת" איתה. יש לה גם אפשרות נעילה מילדים. ממליצה בכל פה! רק לא לקנות את ה8 קילו. אמרו לי שהיא פחות טובה.

תודה לכל המשיבות ויישר כוח!

פרידי, תוכלי לציין את הדגם שממנו את מרוצה בבוש?

etty
    משתתף

לפני כ-9 שנים רכשתי מכונת כביסה (AEG) אמרו לי שלא כדאי לרכוש עם צג דיגיטלי כי זה הרבה יותר נשבר. אני אכן רכשתי ללא צג. אך באותו זמן גם הורי קנו מכונת כביסה (קונסטרוקטה) והם כן קנו עם צג דיגיטלי והמכונות של שתינו מחזיקות מעמד מצויין. גם שלהם עם הצג הדיגיטלי. כך שלא נראה לי שיש לחשוש מצג דיגיטלי, זה הרבה יותר נוח ולא ראיתי שזה שביר יותר.

ציפה, אשמח אם תעני לי:

אני הייתי רוצה לקנות מכונה של AEG אבל הטכנאי אמר לי שהוא פחות משוכללת ביחס לבוש.

את יודעת במה זה בא לידי ביטוי?

(יותר חשוב לי החוזק מהשכלול)

יש לי מכונת כבישה של בוש 8 ק"ג עובדת מצוין בקצב של שלוש מכונות ביום (פחות או יותר) אין לי צג דיגיטלי, בזמנו הטכנאי הסביר לי שבבית שיש ילדים קטנים והמיקום של המכונה נגיש, לא כדאי לקנות עם צג, כי כל לחיצה קטנה שלהם, עלולה לשנות תכנית וכו',

מה שכן, וזה כפי הנראה רלוונטי לגבי כל המכונות: אם המכונה נמצאת במקום שהוא מעבר שימושי, לא כדאי להשאיר את דלת המכונה פתוחה לרווחה בין מכונה למכונה, כי היתקלויות חוזרות גורמות לשבירת הצירים.

רכישה קלה ומוצלחת!

Shify
    משתתף
    חברה שלי קנתה AEG לפני כמה חודשים, כי זה מה שהיה לה קודם והיתה מרוצה, אבל עכשיו לא כ"כ מרוצה. לא מרגישה שיש לה מכונה חדשה.
    זה באמת פחות משוכלל. המכונה החדשה היא בדיוק כמו זו מלפני 10 שנים, רק יותר 'שמאטע'- החלקים דקים וכד' כמו בכל המכונות היום.
    גם מבחינת כביסה- היא מכבסת בסדר, לא וואו. כמו כל מכונה סטנדרטית.
    אפשר לאמר שמבחינת שכלול- היא קצת מיושנת. המכונות של היום יש להם הרבה יותר אופציות.
    אבל מבחינת איכות- היא בערך כמו מכונות בוש קונסרוקטה וסימנס (כולם מיוצרות באותו מקום תחת שמות שונים)
    מבחינת חוזק- לא ידוע. אפשר לדעת רק אחרי כמה שנים נכבדות. אבל סביר שאם החלקים נראים כמו בכל המכונות- כנראה שהיא דומה גם בחוזק.
    מאד מאד פופולרי היום המכונות של בוש קונסטרוקטה וסימנס,
    מכירה לפחות 10 נשים שקנו אותם בשנים האחרונות ממש ומרוצות מאד.
    אבל-
    יש בכל חברה כמה וכמה דגמים, בחנות אמינה- המוכר יודע מנסיון אילו מכונות מומלצות וטובות.
    וקחי בחשבון מה שכל טכנאי אומר- שאין היום מכונות כביסה לשנים רבות. גם המחירים ירדו בהתאם, וזהו, אין מה לעשות.
    בהצלחה, וסיעתא דשמיא!

fraidi
    משתתף

etti'

את הדגם אוכל לכתוב לך בעז"ה מחר בבקר.

אכן יש לה צג,כמו בכל המכונות החדשות. אבל.

יש לה נעילה מילדים שזה דבר מדהים.

אני עושה כביסה עם הבן שלי בן שנה. מפעילה מכונה. והוא ממשיך ללחוץ על הכפתורים והיא ממשיכה לפעול לפי מה שהגדרתי אותה.

יש לה עוד כל מיני שכלולים  כמו פעולה מאוחרת- אני מפעילה אותה שבעוד חמש שעות למשל המכונה תסיים.

בקיצור מוצלחת מאד.

היתה לי בוש 13 שנים חצי מכנית והלכה. לא כ"כ היייתי מרוצה אבל טכנאי מכונות כביסה המליצו לי רק עליה. ועכשיו אני ממש מרוצה. יש לי אותה 10 חודשים.

המון הצלחה

ita1
    משתתף

שלום לכולן,
    אשמח לתשובות עדכניות בקשר למכונת כביסה מומלצת.
    אם אפשר לציין דגם, כי בכל הטלפונים שעשיתי שאלו אותי על איזה דגם אני מדברת, ולא ממש ידעתי.

דבר נוסף,
    אני מחפשת לקנות כי הטכנאי אמר שה"לאגרים" הלכו, וזה 1500 להחליף את כל הדוד, כך שלא שווה לתקן.
    שאלתי, אם אפשר בינתיים להמשיך לכבס כמו שזה, עד שאקנה ותגיעה החדשה. (הבעיה התגלתה בגלל הרעש הנוראי שהמכונה עשתה)

תודה ויום טוב.

eshet chail
    משתתף

אני רכשתי לפני כ-6 שנים (בלעה"ר…) מכונה של קונסטרוקטה, 8 ק"ג, חזקה כמו סוס ועם צג דיגיטלי, מכבסת נקי מאד (לפני זה היה לי AEG ורק חיכיתי שתישבר… היא לא ניקתה כמו שצריך והתכניות שלה ממש פרימיטיביות) מכבסת למשפחה ברוכה מאד נון סטופ, היתה לי פעם אחת סתימה במשאבה ובגלל שעשיתי ביטוח (28 שח לחודש) השירות היה כמעט חינם. (אגב, יש לי חברה שהחליפו לה מנוע (!!!) במחיר ביקור טכנאי כי יש לה ביטוח 28 שח (כמו שלי).

אני מאד ממליצה א. על קונסטרוקטה 8 ק"ג (לא רושמת דגם כי היא כנראה כבר משודרגת היום ויש דגמים כמוה רק מקדמים)

ב. לעשות ביטוח על המכונה בשביל השקט הנפשי- גם כל חודש 28 שח לא מורגש וכשצריך טכנאי לא יודעים מנין נשלם. נוסף ע"כ, לפני שהיא מתה לא יודעים אם שווה להשקיע תיקון או לא, ומשלמים ובסוף נשברת שוב ושוב משלמים עד שמבינים שהיא מתה יכול לעלות מאד יקר… כך יש את חברת הביטוח שמחליפה את כל החלקים (חוץ מפלסטיק וזכוכית) ואת בראש שקט.

טובי לוין
    משתתף

יש לי בוש!

אני מרוצה ב-ט-ר-ו-ף-!-!-!

מכונה חבלזית:)

looli
    משתתף

אין על בוש!!!!

והמכונה של ה-8 ק"ג הרבה יותר טובה מה-7! סוס עבודה לחלוטין, מכבסת מדהים שרוקדת לפי החליל של עקרת הבית, עם אופציות מתי תגמור, מתי תפעל, התוכניות שלה מדהימות, ואני מדברת על כך שהיא נמצאת אצל משפחה ברוכה שכל היום מכבסים!!! בלי-עין-הרע.

אנחנו לפני קניית מכונה וזו תהיה הקניה (אחרי נסיון של 10 שנים מאחיותיי עם המכונה הזו)

לא יודעת את הדגם, אנסה לבדוק…. כל הטכנאים ממליצים עליה, בכל אופן אלו שמסתובבים במשפחתנו המורחבת.

בהצלחה

eshet chail
    משתתף

אגב, בוש וקונסטרוקטה הן אותו יצרן עם שם שונה (הוכחה שהשירות הוא של CBS- סימנס, בוש וקונסטרוקטה)

yosefa
    משתתף

היום הדגמים הכי מומלצים הם בוש וקונסטרוקטה ממש באופן גורף.

כמעט לא שומעים המלצות על מכונות אחרות…

תחשוב טוב יהיה טוב!

ita1
    משתתף

לכל מי שיש את הדגם של ה 7 ק"ג, אשמח אם מישהי תדע לענות לי-

בחוברת הוראות של המכונה, יש גם הוראות והמלצות עבור התוכניות של המכונה, והם כותבים שם גם משקל מרבי לכל תכנית
    למעשה, רק בתוכנית הרגילה של כותנה – מצוין 7 ק"ג, כל שאר התוכניות (גם ה'מיוחדות' וגם ה easy care- לסינטטי) הם כותבים 3 ק"ג!
    האם זאת הכוונה? נשמע לי לא הגיוני שקניתי מכונה של 7 ק"ג ורק את הכותנה אפשר למלא ב7 ק"ג…

מצד שני, לא מתחשק לי לשחק עם מכונה חדשה ואולי להרוס…

אשמח למידע/הכוונה.

תודה מראש!

Ruti.M
    משתתף

לי יש אותה ואני מתעלמת מהכמות, גם במכונה הקודמת זה היה רשום לי

בנתיים יש לי אותה שנתיים וממש מרוצה

לא משתמשת בכלל בכותנה הארוכה רק בקצרה

מקווה שעזרתי

מוצגות 16 תגובות – 1 עד 16 (מתוך 16 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.