המשך לדיון "עזרה דחופה"

Home פורומים לב אם המשך לדיון "עזרה דחופה"

הדיון הזה מכיל 6 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  glikel לפני 3 חודשים.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

ABA
    משתתף

מענין לענין באותו ענין…

פשוט שם כבר ארוך מידי!

עזרו לי מאד כמה פתרונות שהיו בפוסט ההוא.

ואני שואלת עכשיו לגבי פצעים שגם מפריעים מאד למהלך התקין. מה ניסיתן ועזר באמת?

אני אחרי הרבה מאד נסיונות ופתרונות שלא הועילו, וחודשים רבים מסורבלים בעקבות זאת!!!

Esty Braun
    משתתף

אני מתפלאת שהכיוון של להשקיע בתזונה ובעיקר באורח חיים בריא יותר, כמעט לא נלקח בחשבון.

מי ששותה מספיק, אוכלת כמו שצריך ודואגת לאספקה תקינה של שעות שינה, תראה בעזרת ה' נפלאות,
    בתחום זה ובתחומים נוספים. חושבים שצריך לעשות דיאטה כדי לרדת במשקל וזאת טעות. המשוואה הנכונה היא: צריך לאכול בריא כדי להיות יותר בריאים.

לדעתי, פצעים הם תוצאה של חומציות יתר בדם. נסי להוריד מהתפריט מזון חומצי – עמילנים לסוגיהם, חטיפים מלוחים ומתוקים, להגביר צריכה של פירות וירקות ולהרבות בשתיה של מים. לאשה בריאה שאינה סובלת מבעיית כליות, שני ליטר מים מינימום ביום. בדרך כלל אפשר גם יותר.

ABA
    משתתף

זה נכון כמובן שהרבה מהבעיות נפתרות כך, אבל כנראה שלפעמים צריך משהו יותר חזק.

מדובר על תופעה של שנים [לדעתי היא התחזקה אצלי מאד אחרי לידה מרובת תפרים], ואני טיפוס שבגדול שומרת, שותה הרבה ואוכלת די בסדר, כך שלא הייתי תולה את זה בזה.

glikel
    משתתף

פצעים זה בד"כ אזור יבש שנפתחים בד"כ אחרי שטיפת מיים מרובה בשביל זה יש אחות טהרה!

תנסי את המשחה של ד"ר זמיר או את התרסיס של פוראוור!

aabb
    משתתף

לי הרופאה אמרה לי שאחרי הלידה אני יבוא והי לביא לי איזושהי משחה /תרופה כשאלך אליה אכתוב לך

ABA
    משתתף

glikeI,

מה זה המשחות שכתבת עליהם? אשמח ליותר פרטים. תודה!

glikel
    משתתף

לדר זמיר יש משחה נפלאה שאמנם עולה הרבה כסף ואנחנו קנינו אותה בשביל אסטמת העור של הבן שלי אבל היא מועילה לעוד הרבה דברים אחרים

ברעיון את יכולה להתיעץ אתו טלפונית ולשאול אותו הוא יענה לך בשמחה.

אבל תנסי גם שמן קוקוס מוצק או טיפות של שמן לבנדר! לעסות את המקום כמומשמגמישים לפני לידה

עוד משהו -תשתי שתי כפות שמן פארפאמין וישר אחרי זה כוס מיץ (כי הטעם של זה נוראי) לי הרופאה אמרה לעשות את זה אחרי לידה כי היה לי פיסורה ולא יכלתי לזוז ותוך יומיים הכל עבר! היא הסבירה לי שהשמן הזה מחליק ומישר את העור ואז הכל מתאחה!

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.