הסבת מקצוע

Home פורומים פורום תעסוקה הסבת מקצוע

הדיון הזה מכיל 23 תגובות, ויש לו 7 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ענבר אור מנהלת פורום תעסוקה לפני 2 שנים, 9 חודשים.

מוצגות 4 תגובות – 21 עד 24 (מתוך 24 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

בס"ד

הינדי היקרה,

החששות שלך הם טובים  וחשובים והם באו לשמור עליך מלעשות שטויות שמדברייך משתמע שכבר יצא לך לעשות … 🙂

לפני שפונים להקים עסק בודקים היטב את כל השאלות שהעלית. ובונים תוכנית בנויה היטב, שכוללת לא רק בדיקת היתכנות כלכלית, עלויות, מחירים, משאבים נדרשים וכולי, אלא גם סקר שוק ובדיקה מול לקוחות וכולי. והכי חשוב יותר מהכול זו התוכנית השיווקית. אם שם את מצליחה אז כל השאר יוכל להתאים את עצמו…

את הדבר הזה לא עושים על רגל אחת… פונים לייעוץ מקצועי. לא שאני משווקת את עצמי, את מוזמנת לפנות לכל יועצת שתמצאי לנכון,

העיקר שתעברי תהליך בניה נכון ומקצועי שיאפשר לך באמת לייצר הכנסה איכותית מהחלום והכישרון שלך.

לגבי התחום הזה הוא יכול להיות טוב כמו כל תחום אחר, העיקר שתעשי את מה שאת אוהבת. אם תרצי לחפור יותר לעומק ניתן לעשות זאת בפגישת אבחון,

קשה לעזור מעבר למה שעזרתי דרך כאן.

ממליצה לך בשלב זה לפנות לעזרה מקצועית כדי שלא יהיו אלה רק דיבורים באויר, כדי שתורידי אותם לקרקע ותלמדי להרוויח מהם כראוי בע"ה כמובן.

עלי והצליחי! (ספרי לנו כשתצליחי… )

ענבר אור - מנכ"ל ובעלים "יוצאת לאור"
    קידום תעסוקתי לנשים שכירות ועצמאיות
    info.ylaor@gmail.com
    0548182148

קודם כל – תודה לענבר שנותנת לנו עצות מקצועיות ונהדרות – ומנהלת מרתק את הפורום !

שנית – לריקי – מה דעתך על מכירת ספרים בביתך – כגון ספרי ילדים מקדמים . ספרי עבודה לקידום ילדים ואולי גם משחקים דידקטיים .

את יכולה להיות ייחודית בכך שאצלך לא באים הילדים לקנות – אלא האמהות באות אליך להתיעצות – מה הכי מתאים בעבור ילדיהן ?

וזה כמובן בשעות הערב .

בהצלחה – שלומית

Ruthy
    משתתף

הי

לettytr (סליחה שאני לא יודעת את שמך, לא הזדהית!…)

אשמח אם תוכלי להפנות אותי לאן לפנות, לאילו גורמים על מנת ללמוד כדי ללמד את כל הנושא של הבית היהודי.

ואגב, אשמח לספר לכל מי שמשתתפת בפורום הזה ומעניין אותה – שהתקבלתי באיילת השחר וקבלתי בחורה נחמדה לשוחח איתה

ולא פחות ולא יותר מעניין אותה ללמוד על… זוגיות!!! ממש משמים.

בכל אופן, אני רוצה ללמוד על מנת להתפרנס מזה ובעיקר כדי לקבל את הסיפוק הנפשי שאני מחפשת.

אודה על כל הכוונה ותגובה!!!

רותי

בס"ד

שלום רותי, אני לא יודעת למי כתבת, אבל אשמח לעדכן אותך שישנם מקומות רבים ללמוד את התחום והנושא.

ראשית כדאי לדעת מאיפה את בארץ. בכל אופן, אני יכולה להגיד לך שמכללת י.נ.ר מתמחים בין היתר בתחום הזה והם מלמדים בירושלים ובבני ברק.

ומעבר אליהם את יכולה לבדוק באתר סטנדר – לימודים בהפרדה – http://www.stender.co.il/

בהצלחה!

ענבר אור - מנכ"ל ובעלים "יוצאת לאור"
    קידום תעסוקתי לנשים שכירות ועצמאיות
    info.ylaor@gmail.com
    0548182148

מוצגות 4 תגובות – 21 עד 24 (מתוך 24 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.