חוג מעצים לבנים

Home פורומים לב אם חוג מעצים לבנים

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  eti t לפני 2 חודשים, 2 שבועות.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

eti t
    משתתף

שלום לכולן,

יש למישהי רעיון לחוג שיכול להעצים ילד בן 5?

הוא דיי ביישן..

הבת שלי משתתפת בחוג ריקוד ויש לי הרגשה שזה הקפיץ מאוד את ביטחונה העצמי

האם כל חוג כמו אפיה, נגרות.. יכולים לגרום להעצמה או שזה צריך להיות מתחום מסויים?

אשמח לתגובותיכן

שבוע טוב!

HIMA
    משתתף

רציתי להציע לך כיוון חשיבה מעניין שאולי לא חשבת עליו, אני הלכתי עם הבן שלי לאבחון ריפויי בעיסוק קיבל אישור לסדרת טיפולים , התשומת לב , הסיפוק והקידום שהבן שלי קיבל היתה הרבה מעבר לכל חוג שהייתי שלוחת אותו, מדובר בילד שלא היו לו בעיות משמעותיות אלה קשיים נורמליים שהיו יכולים להסתדר עם הזמן.

looli
    משתתף

יו, HIMA, השגת אותי בתגובתך!

גם אני רציתי להציע ל eti את ההצעה הזו, גם אני עשיתי זאת, אמנם הבן שלי כן היה צריך חיזוק משמעותי, אבל כל התהליך הזה חיזק אותו מכל הבחינות, הביטחון העצמי שלו נסק ועלה… ותשומת הלב אכן עזרה ותרמה רבות!

בעיקרון, כל דבר שתקחי אותו/ תעשי לו באופן אישי שהוא יהיה איתך לבד ויקבל את מלא תשומת הלב יכול לחזק אותו ולרומם אותו!

הבן שלי (בגיל בנך) היה פחדן וחשש מכל דבר אפי' מנדנדה בגינה!!!! היום הוא לא מפחד מכלום (מי שמכירה את גן הסנהדרין המחודש בי-ם, אנחנו גרים צמוד לשם וכל הזמן הוא היה נרתע וממש רועד לבוא איתנו כי לא רצה לעשות בשום מתקן, היום הוא פוקד כל מתקן וסולם בגינה…)

בהצלחה רבה!

eti t
    משתתף

וואו! אני כל כך שמחה לשמוע,

לפני כמה שבועות הגשנו טפסים של ריפוי בעיסוק לבן שלי ומחכים לאבחון

תודה לכן!

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.