להשקיע בגדול?!

Home פורומים פורום תעסוקה להשקיע בגדול?!

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ענבר אור מנהלת פורום תעסוקה לפני 2 שנים, 10 חודשים.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

bp
    משתתף

מה עדיף בפתיחת עסק- ללכת ישר על גדול ואז יוצרים שם של משהו רציני אל הסיכון הוא גם גדול יותר

או להתחיל קודם בקטן לנסות אם מצליח ואז אם ילך לגדול?

אסביר לפי 2 כיוונים בהם אני חושבת להשקיע ומתלבטת בעניין:

• צילום ילדים (אני גרה בעיר מתחרדת כך שאין כאן עדיין צלמות לא כמו בערים החרדיות שם השוק מוצף…)
      האם ללכת ללמוד קורס רציני, להשקיע הרבה כסף, לפתוח סטודיו גדול. או לנסות ללמוד משהו חובבני ללכת בעיקר על צילומי חוץ ואם יצליח אז ללכת ללמוד קורס מקצועי יותר.
      אם אני אלמד בצורה חובבנית האם זה יצור לי שם של צלמת לא מקצועית? אבל מצד שני אני לא יודעת כמה ביקוש יהיה. כמו כן אם אלמד מקצועי גם אבקש סכום גבוה יותר על הצילום. האם אנשים מוכנים לשלם יותר בשביל מקצועיות? או שעדיף לקחת זול ולתת שירות פחות?
    • מכירת בגדי ילדים- על אותו הדרך האם להתחיל במכירות ביתיות (אנשים מגיעים עד לבתים?) ואם יצליח לפתוח חנות מסודרת או האם לפתוח ישר חנות שתעשה רושם של יוקרה ורמה? (שוב, אני גרה בעיר שעכשיו מתפתחת והביקוש גדול יותר מבערים הגדולות החרדיות)
      אשמח לקבל תשובות

בס"ד

שאלת שאלה חשובה ביותר, אני אענה עליה בלי קשר למקרה שלך ואחרי כן אתייחס אליך באופן אישי.

באופן גורף אני לא מאמינה בלהקים עסק מתחיל בגדול. לרוב, כשאנו פונות להקים עסק, אין לנו כמעט ניסיון בכך, ואם הסיכון יהיה כל כך גבוה, כל הטעויות וההתנסויות יהיו על חשבון ההשקעה שלנו. עדיף להתחיל בקטן ולו רק בשביל לצבור ניסיון וידע עסקי. מי שמצליח לנהל עסק ולהצליח עם מינימום השקעה, אחרי כן תוכל לפרוח גם עם השקעה גדולה יותר.

עכשיו לגביך באופן אישי, נשמע שאת בוחרת את סוג העסק שבו את רוצה להשקיע באופן שרירותי מידי. והתוצאות יהיו בהתאם. לכן כל כך מעסיק אותך הביקוש.

אני מאמינה שאם את עושה משהו שאת באמת אוהבת וטובה בו והוא השליחות התעסוקתית האמיתית שלך, ותבני אותו נכון עסקית כמובן, אז יהיה ביקוש בכל מחיר שתבחרי לבקש. אני מזמינה אותך לחקור עם עצמך מהו היעוד התעסוקתי שלך, מהי השליחות המיוחדת שלך – ועליהם תבני את העסק שלך. קודם בקטן, להתנסות, להיכשל והרבה הרבה ללמוד, ואחרי כן בעתיד אולי לבנות על השקעה גדולה יותר.

מקווה שעזרתי…

בהצלחה רבה!

ענבר אור - מנכ"ל ובעלים "יוצאת לאור"
    קידום תעסוקתי לנשים שכירות ועצמאיות
    info.ylaor@gmail.com
    0548182148

bp
    משתתף

תודה על התשובה,

לגבי מה שכתבת על סוג העסק- אילו 2 תחומים שמושכים אותי מאוד אבל בגלל ניסיון שלי מהעבר בו נכוותי קשות בגלל עסק שלא הצליח אני מפחדת לעשות את הצעד וההשקעה בלי להיות בטוחה שיצליח (כמובן שלאף אחד אין ביטוח אבל לפחות באופן הגיוני)

כרגע אני עובדת בעבודה משרדית די משעממת ואני מחפשת אפיק שיתן לי סיפוק ועניין לכן חשבתי ללכת על תחומים שהם גם תחביבים שלי.

בס"ד

אני מבינה ושמחה שבחרת בתחומים שקרובים לליבך זה יגדיל את סיכויי ההצלחה שלך.

מבחינת הנושא של ההשקעה וכמה להשקיע הצעתי היא להתחיל בקטן ולגדול לאט לאט.

אם את מעוניינת לזרז את הנושא, וכן להשקיע, אני ממליצה ללמוד מניסיון העבר ולקחת ייעוץ עסקי שיעזור לך לשקול נכון את ההשקעה,

ולבצע טוב יותר את הדרך כדי להימנע מכישלון נוסף בע"ה.

בהצלחה!

ענבר אור - מנכ"ל ובעלים "יוצאת לאור"
    קידום תעסוקתי לנשים שכירות ועצמאיות
    info.ylaor@gmail.com
    0548182148

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.