משאלות לשנה החדשה

Home פורומים לב אם משאלות לשנה החדשה

הדיון הזה מכיל 5 תגובות, ויש לו 5 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  glikel לפני 1 חודש.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

titi
    משתתף

מי יתן ובשנה הבאה עלינו לטובה הכל ידפוק כמו שאני רוצה, ילדי יקומו כל בוקר רעננים ושמחים בלי בכיות ומריבות.

שאגיע לעבודה בזמן כך שסוף סוף הבוס יהיה מבסוט ולא יוריד מהשכר.

שארוחת הצהריים לא תהיה רק מבושלת ויוציאו כבר את המחקר שהג׳אנג – פוד בריא ולא מזיק לגוף הקטן.

שהילדים לא יעקמו את האף על כל ארוחה שאכין וישאלו שאלת תם מדוע האוכל איננו טעים כמו של הדודה.

שילדי יאכלו כמו ילדי השכנה – עם סינרים וללא האכלת שולחן, כסאות וריצפה.

יבורך הממציא שימציא את המכונה שמקלחת, מנגבת ומלבישה וכלל לא יהיה לי אכפת שגם תשכיב ברוגע ובשלוה.

אם אפשר שילדי יעלו למיטה וישנו רגועים ושמחים מבלי מחשבות להערים על אמא ולקום מהמיטה בכח.

שתמיד אהיה בריאה וחזקה אך שמחה הייתה ממלאת את ליבי לו הבית היה מסתדר מעצמו בסוף היום המלא והארוך וכל דבר היה חוזר למקומו הקבוע לבד.

הלואי שלכביסה יצמחו רגליים כך שהיא תלך מעצמה לארון ולמדף בו היא שייכת.

ומי יתן ויבואו הגמדים הקטנים גם אלי ויסדרו וינקו וישטפו ויקרצפו כל פינה וכל מרצפת בביתי הקט.

נ.ב. כמובן שהכל נכתב ברוח טובה… שימשיך להיות כמו עכשיו רק עם שיפוצים קלים שהייתי שמחה שיקרו…

שנה טובה, מתוקה ומבורכת

תהא שנת עשיה טובה

eti t
    משתתף

אשרייך—–

שמת לב שכל המשאלות שלך סובבות סביב הילדים והבית???

תמשיכי להיות עקרת בית שכזאת, זה התפקיד האמיתי שלנו!!…………………………..

שנה טובה!

רק נחת!

Or123
    משתתף

יפה, אהבתי חחחחח…. 🙂

שנה טובה ומבורכת לכולנו..

maly
    משתתף

טיטי חמודה,

מה תעשה מכונת הגוף שלך עם הכל ייעשה לבד?

הלוואי והיו ימים כאלו בשנה שאפשר היה להיעזר במכונות כמו שתיארת

הכל יהיה יפה , נקי, מסודר וקל.

אבל,

רק לכמה ימים בשנה….

בשאר הימים , ה' יעזור ויתן לנו כח לעבוד ולנקות, לכבס ולבשל, לגהץ ולהלביש

לקלח ולהאכיל , הכל מתוך שמחה, אושר ובריאות.

שנהיה תמיד שמחים!!! בכל מצב, ובכל זמן….

גם אם הכסאות והשולחן אכלו, וגם אם הכביסה שרק הרגע הכנסת מהחבל (מייבש) הוכתם.

זה סימן שיש פה "מישהם" שחיים נורמלי.

גמר חתימה טובה לככככככווווווווווולם!

titi
    משתתף

ברור מלי! ברור!

הכל נכתב ברוח טובה ולא על מנת להתלונן חלילה טוב לי עם מה שיש לי ומודה לה׳ יומיום על ילדי המתוקים שזיכה אותי ועל בית הפוך שלא נשאר מסודר אף פעם ברוך ה׳ גם אחרי שסידרתי אותו עד השעות הקטנות של הלילה ועל מכונות שלא נגמרות ועל לכלוך וכמובן על בריאות הגוף והנפש של כולם.

הכל בסדר…

glikel
    משתתף

ריתי מאמר יפה בעיתון בקהילה שכתב הרב חיים אפשטיין מפקח בתלמוד תורה שאומר שילדים שגדלים בבית שהוא כל הזמן נקי ומסודר לא יודעים ללמוד גמרא! בלגן זה משהו שמפתח יצירתיות ולימוד הגמרא דורש הרבה יצירתיות,

אז כל פעם שיש לכן בלגן בבית תגדנה לעצמכן: עכשיו הילדים שלי לומדים ללמוד גמרא!מנסיון זה מעודד.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.