עזרה דחופה

Home פורומים לב אם עזרה דחופה

הדיון הזה מכיל 40 תגובות, ויש לו 23 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ABA לפני 3 חודשים.

מוצגות 20 תגובות – 1 עד 20 (מתוך 41 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

-בתיהBA
    משתתף

לא נעים לי לפתוח את העינין אבל אני ממש בבעיה מאז הלידה של התאומים לפני חצי שנה בערך נוצר לי מצב שהראיה לוקחת יותר משבוע מתחיל ברמה מופרזת בגדר נהרות ישתפוה במשך כ3-4 ימים ואחר כך ממשיך בזרם חלש עד לטיפטוף למשך מינימום 5 ימים

אתן יודעות לומר לי אולי מה לעשות זה מטריף אותי אני לא מצליחה לנהל חיים נורמלים וסתם כך זה מלחיץ מעולם לא היה לי דבר כזה מוכר לי מקסימום 5 ימים

מישהי יכולה לעזור לי בבקשה

צופית
    משתתף

בתיה ,אני הייתי רגילה לזה באופן קבוע ,במשך שנים,הצלחתי להתנקות רק אחרי 9-10 ימים( פלוס 7 ) די מרגיז ומתסכל.

יש בחנות טבע משהו כמו מסטיק תימני או כדורים טבעיים אחרים שמפחיתים את כמות הימים.

חוץ מזה בימים אלה אל תתאמצי,אל תרימי דברים כבדים .

גיטי לוי
    משתתף

גם אני נעזרתי בעבר במסטיק תימני
    לא זוכרת את התוצאות שלו.
    אבל בשנים האחרונות המליצו לי על משהו טוב וממש עזר לי
    קונים בחנות טבע, ביופלבנואידים ממקור הדרים
    המוצר מיועד לדברים אחרים כך שלא צריך להתבייש לקנות אותו.
    לוקחים שתי כדורים ביום מתחילת המחזור ובעזרת ה' רואים תוצאות חיוביות
    בהצלחה רבה!!!!

תמיד בשמחה

necami1250
    משתתף

קוראים לזה בעברית שיבוש הורמונלי.

אפשר ללכת לרופא להיכנס לסחרחורות של בדיקות דם וכדורים ואחרי שלושה – ארבעה חודשים להתאזן,

ואפשר גם להתכסות חזק בשמיכה ולקת כדורים / אבקות למיניהן שפשוט עוזרים ספציפית באותם הימים ע"י כיווץ.

מה שאת בוחרת לנכון לך – בהצלחה.

ודרך אגב,

שתי כפות פשתן טחון בשעה הראשונה של הבוקר – פשוט עושה ניסים ונפלאות! (או בכוס מים או יחד עם לבן) בהצלחה רבה

aabb
    משתתף

אחרי לידה הכל משתנה גם לפי ההלכה הכל מחדש.
    צריך לשתות הרבה.
    וכן שמעתי שיש משהו שנקרא טיהורית אבל לא בררתי מה זה למה זה וכד' תבררי אולי יעזור לך
    שבת שלום

TSIPI
    משתתף

מה הקשר של להתכסות בשמיכה?
    זה סוג של בדיחה או המלצה?
    גם בשיבושים הורמונליים צריך לטפל, לדעתי לא להתחיל אצל רופא, כי הכדורים שהוא נותן, יוצרים שיבוש נוסף.
    כדורים כימיים מתערבים במערכת הטבעית שהקב"ה נתן לנו ורק בחוסר ברירה כדאי לנסות, כך לדעתי
    יש הרבה מורי הוראה שמתמחים גם בתחום וגניקולוגי ואם יש לידך אחד כזה, כדאי לך להתייעץ איתו
    ואגב, שיבושים הורמונליים נובעים רוב הפעמים ממצב האישה באופן כללי.
    כך שיש דרך נוספת של טיפול, לטפל בבעיה ולא בסמפטומים…..
    השיבושים האלו הם רק תוצאה של המצב הרגשי/נפשי/אישי/בין זוגי וכו'.
    בהצלחה רבה רבה!!!!!!

ה' הוא האלוקים, אין עוד מלבדו!!

הודיה
    משתתף

ודרך אגב, שתי כפות פשתן טחון בשעה הראשונה של הבוקר – פשוט עושה ניסים ונפלאות! (או בכוס מים או יחד עם לבן) בהצלחה רבה

אם זה כזה ניסים ונפלאות, אז מה הדרך אגב כאן?

נחמי, את יכולה לפרט טיפה יותר, עד כמה שאפשר בפורום?

זה מענין אותי כי גם אני במתארכות. שבעה ימים מינימום.

necami1250
    משתתף

מה הקשר של להתכסות בשמיכה? זה סוג של בדיחה או המלצה?  

ישנן נשים שמתעלמות מעצם ההודאה בדבר הבעיה.

לא הייתה שום כונה לזלזל.

לא כל מקרה חייבים לרוץ לרופא ולקחת כדורים כימיים.

אבל – לקחת דברים ש'כביכול' עוזרים, מסדרים, מקצרים וכדו' יותר מחודשיים – שלושה, לפעמים זה כבר סיפור אחר.

ולגבי הפשתן טחון,

יש לקחת פשתן טחון (בדווקא) אפשר לטחון גם בבית

ולשתות על בטן ריקה (לא חייב על הבוקר אם את לא אוכלת כלום עד אז….)

שתי כפות מעורבות בכוס מים חמימים, או בכוס לבן (ללא תוספת סוכר!!!)

פשוט עושים ניסים ונפלאות!

זה בעצם עושה את הפעולה של הנקה אחרי לידה – מכווץ ומכווץ ובכך מזרז את התהליך.

מומלץ לנסות בהתחלה עם חצי כמות ולראות כיצד משפיע.

תתכן הגברת הכמות אבל בפחות זמן (וד"ל)

מתוך ניסיון!

חשוב להתייעץ עם מבינים בתחום!

מורי הוראה בעלי וותק וניסיון רב, ולהבדיל: ביתי טבע,

כאלו שייתנו בדיוק מענה מדויק ומינון לבעיה המתאימה,

יש הרבה דברים שיכולים לעזור:

אני אישית ממליצה לאחר לידות בכלל להשתמש ב"פטל אדום" –

תמצית שקונים בבית טבע שלוקחים אותה מעורבבת במים – לפי ההוראות.

(אני לקחתי זאת כבר בבית החולים – אחרי לידה ובהמשך, ועזר פלאים, במהירות ובקלות!)

שמעתי פעם שיש הלוקחות זאת עוד לפני ל"זירוז" – אינני לוקחת אחריות!

אז תבררי על זה – (במצב רגיל גם המינון משמעותי)

יש משהו שקוראים לו: "ילקוט הרועים" אבל הוא כנראה לבעיה ספציפית ואינני יודעת עליו מספיק

וכן,

גם מה שכתבו לך על השפעה רגשית נפשית וכד' היא נכונה, ולא פחות חשובה!

אני מכירה אישית אישה שהיו לה הרבה מאד בעיות בנושא ולאחר שטיפלה בעצמה ושחררה דברים, העניינים השתנו לגמרי.

הרבה סייתא דשמיא במה שתעשי!

רבקי גולדמן
    מנחת סדנאות: "שיבולים" - לצמוח בצלילים.

אה!

נזכרתי שיש גם עצה לשתות מיץ לימון

רק שאינני זוכרת בדיוק את הכמות ומתי

(נראה לי שבימי ההתחלה)

אולי לויטמין C יש אותה השפעה?

אולי משהי מכאן תדע לדייק

רבקי גולדמן
    מנחת סדנאות: "שיבולים" - לצמוח בצלילים.

Or123
    משתתף

אמא שלי מספרת שעוד בחוץ לארץ היו נותנים לאישה לחיזוק הרחם חלמון ביצה עם קקאו וקצת סוכר וזה היה עוזר פלאים! אתן יודעות תרופות סבתא – תמיד אפשר להשתמש ולנסות ( אבל לקחת את זה שלושה ימים רצופים )

ettytr
    משתתף

לי אי פעם אמרו לקחת מיץ הדרים ו- לא, זה לא עזר.

לשתות תה קמומיל עוזר אבל מנסיוני מקטין את המרווחים בין ראיה לשניה.

אני מתמיד עסוקה הרבה ימים(לפעמים גם 14 ימים)

הרופא אמר לי פעם כל מיני דברים לגבי זה- אבל לא המליץ על כדורים.

והדברים שלו גם התבררו כלא נכונים- לפחות אצלי

מה שכן יש פדים מיוחדים עם יונים שליליים שקונים בבית מרקחת- לאחותי זה עזר פלאים.

וכן שימוש בטמפונים מקצר את משך הראיה

dina123
    משתתף

פדים עם יונים שליליים לא עזר לי. טמפונים זה דבר מסוכן מאד ורחוק מאד מהבריאות – למה שדבר כזה יקצר? לפי ההיגיון זה עושה פעולה הפוכה כי הכל מצטבר בתוך הגוף ולא יוצא בחופשיות.

יש רבנים שמתמחים בנושאים האלה ונותנים הוראות מה לעשות.

בהצלחה.

-בתיהBA
    משתתף

אני כבר מבולבלת

בעלי התיעץ עם מורא הוראה הלכתי לבודקת התברר שזה כנראה סוג מסוים של דלקת עכשיו נשאר לי לחקות בערך חמישה חודשים כדי להתקבל אצל איזו שהי דוקטורית שמומחית בסוג הדלקת הספציפית הנל תודה לכולן עד אז אנסה מה שאספיק מבין כל השיטות אולי יהיה לי מסכנות בשביל כולן אבל מראת עם החלמון ביצה אני לא מתחילה

אקוה שלא יהיה לי זמן לבדוק לכן את הדברים

כמובן מסיבות משמחות זו התפילה שלי אני שונאת את התקופות האלה שונאת אותם

מה אתן חובות אולי גם זה משפיעה?

בס"ד

יש ארגון נפלא בשם טהרנו שנותן יעוץ הלכתי/רפואי ע"י כל מיני מומחים בתחום (אוי גם יוכלו לעזור לך למצוא רופאה אחרת שתקבל אותך יותר מהר) המס' שלהם 1599599180.

כדאי גם לכל המתקשות ב"התנקות" לבדוק את בלוטת התריס, תפקוד לא תקין שלה, משבש את כל המערכת (ולא רק את המערכת הזו) מצוי מאד אחרי לידות שהיא יוצאת מהאיזון.

וכן , בתיה, אני מאד מבינה את רגשותייך בקשר לתקופה הזו, אבל תמיד תשכרי את אלו שאין להן ילדים ולעוברות את התקופה הזו כל חודש מחדש במשך שנים, בסה"כ אם הבנתי נכון , לא יצא לך לחוות את התקופות האלו  מידי הרבה פעמים.

ABA
    משתתף

גם אני מנוסה בזה, מאז הלידה [כמעט שנתיים…] שלוקח לי סביבות ה8-9 ימים להתנקות בכל פעם, וזה מקשה מאד כמו שכתבת.

אמנם את רוב הדברים שהיו כאן ניסיתי ולא עזרו לי, אבל בכל אופן יש כאן כמה דברים חדשים שאנסה גם.

מה שחשוב- שיש דברים שעושים לפעמים [לי בכל אופן ] את הפעולה ההפוכה ורק מקשים, אז גם לזה צריך לשים לב.

כמו"כ בהרבה מקרים זה רק כתמים / פצע, שיש אפשרות לאחר הוראת רב לעשות את הבדיקה באופן שונה, וכך להצליח למרות שנראה שעדיין לא נקיים.

בהצלחה לכולכן, ושיהיה בקלות!

-בתיהBA
    משתתף

אכן באמת ניתן לומר שזכיתי בפעמים די בודדות אך עם כל כך הרבה כאבים בכל פעם אני שונאת את התקופה הזו וסתם אני לא מבינה למה מאז שהתחתנתי נהיתי כזו מין אחת שכל הזמן יש לה תור לרופא הזה ולרופאה הזו אני לא אישה חולנית ברוך ה' אז למה חופרים בתוכי

הגעתי למסכנה שכלום לא יעזור מעכשיו אני מתפללת להריונות קלים ותקינים בלי צורך להיות בתדירות גבוהה אצל רופאים וכן בלי לראות בית חולים עד ללידה

זהו אני הרמתי ידים בענין ה' יטפל בבעיה אין לי כח לנסות להקדים שום תור כי אין לי שום סבלנות לבקר אצל שום רופאה אני מתפללת ומקוה שעד שיגיעה התור אני ההיה בהריון וממילא לא יהיה שום צורך ללכת אליה ושום צורך בכל מיני כדורים וטיפות אני כבר לוקחת יותר מאישה בת שבעים

מילא בהריון אבל סתם כך למה?

אז זהו בהריון אין צורך למצוא כל מיני פתרונות לענינים שכאלה וגם לא כואב לי כל כך הלידה כבר פחות כואבת מכל התקופה של לפני ההריון

אז גם אזכה בכאלה מין נשמות יקרות וגם יהיה לי יותר נעים

lehilalevi
    משתתף

בתיה יקרה!

להתייאש בטוח לא צריך,

כשלי היו בעבר קצת בעיות הלכתי לרופא גניקולוג פרטי שרבנים סומכים עליו מאוד כי למרות שהוא אינו דתי הוא מבין לפרטי פרטים את דרישות ההלכה (הוא מוסר אפילו הרצאות למו"צים של הרב גרוס) והוא מאוד עזר לי ולעוד נשים ששלחתי אליו. אם תרצי אשמח לשלוח לך למייל מס' טל' שלו.

בהצלחה!

גיטי לוי
    משתתף

תחבושות עם יונים שליליים

אחותי ממליצה מאד ומספרת על זה ניסים ונפלאות

היא אומרת שזה מחזק את הרחם ומקצר את זמן הדימום ומוריד את רמת הדימום ומרחיק את הרווחים בין ווסת לווסת.

היה לה דלקת בדרכי השתן וזה פתר את הבעיה וגם מצב הרוח שלה השתנה לטובה בזמן המרגיז הזה….

0774322090 זה מספר שירות הלקוחות שלהם מי שרוצה להתקשר לראות איפה אפשר לקנות באזור מגוריה

ואם אין מכשווקת באזור מגורייך, תוכלי לשווק את זה בעצמך.

בהצלחה

תמיד בשמחה

aabb
    משתתף

http://imacharedit.blogspot.co.il/2014/06/blog-post_15.html?m=1

ב"ה.

*גם לך מגיע …🌹*
    *קיץ בריא נעים ואוורירי!!*❣

*הגיע הזמן שגם את תכירי את תחבושות Good care העולמיות…*
    *שרבות כבר נהנות ולא מפסיקות להודות..*
    נערות, נשים, נשים לאחר לידה ומבוגרות.

*התחבושות…* ייחודיות בשל היותן בעלות ריכוז גבוה של יונים שליליים הפותרות את כל סוגי הבעיות הנשיות כמו : כאבי מחזור. דימום ארוך. כתמים. בעיות פוריות. פטריות. דלקות. כיבים. טחורים. דליפת שתן ועוד..

*כמו כן פותרות בעיות קיץ* כמו: חום, לחות יתר, גרד, עיקצוצים, ואי נוחות נשית.
    *התחבושות עשויות מבד ארוג רך כמשי, קטיפתי לעור, נושם במיוחד!! למניעת הזעה לחות וריח, בספיגה של פי 4 מכל תחבושת אחרת!!!בדוקק!! תחושת רעננות מובטחת לאורך כל היום בדקות ובעיצוב נוח במיוחד! !*

👇🏼❤👇🏼❤👇🏼❤👇🏼❤👇🏼

*מחירי הקופונים ממשיך!!*
    *30 ש"ח לחבילה (במקום 35 ש"ח)*
    *לרוכשת 3 חבילות- חבילה במתנה !!*

*לפרטים נוספים:*
    חיה 0546-555-864
    אתי 0525403584

❣ *המוצר מוכר בעולם ומוכיח את עצמו בקרב אלפי נשים ואלפי בעיות שנפתרו.*❣

🔸צרי קשר לקבלת דוגמית חינם🔸

👈🏼מעוניינת לשווק? צרי קשר עם חיה👉🏼

מוצגות 20 תגובות – 1 עד 20 (מתוך 41 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.