רעיונות למסיבת בת מצווה

Home פורומים לב אם רעיונות למסיבת בת מצווה

הדיון הזה מכיל 8 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  טובי לוין לפני 1 שבוע, 2 ימים.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

eti t
    משתתף

בוקר טוב,

אני מחפשת רעיונות מה אפשר לעשות במסיבת בת מצווה לקבוצת בנות דודות בגילאי 9-19,

קוראים לבת המצווה רבקי, אם זה משנה.

אודה מאוד למי שתוכל לשתף

mircha
    משתתף

אנחנו עשינו לפני כמה שנים. קניתי כל מיני מוצרים ב"הכל בשקל" בלי קשר אחד לשני, כמספר המשתתפות. כל אחת מקבלת מוצר אקראי ועליה לכתוב לילדה ברכה שמתאימה למוצר שקיבלה. אח"כ מסדרים את זה באלבום ונשארת מזכרת יפה.

eti t
    משתתף

את התכנית הזאת בדיוק עשינו לפני שנתיים לאחותה הגדולה של כלת הבת מצווה…

mircha, תודה רבה לך בכל אופן שטרחת להגיב!

zoar05
    משתתף

לפני כ3 שנים בבת מצוה :

פיתחנו כל מיני תמונות של בת המצוה

קנינו ערכה לעיצוב אלבומים+ כל מיני חומרי יצירה / מנקבי חורים בצורות מענינות/לורדים וכו

וכל 2 עיצבו לה עמ' , הכל חובר לאלבום שנשאר לבת המצוה

(אני צריכה להזכר בשם החנות שבה יש ערכה עם דפים מעניינים+האלבום)

היה פה בעבר דיונים בנושא זה צירפתי לך חיפוש בדיונים:

http://www.lev-em.com/forums/search/%D7%91%D7%AA+%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%94/

טובי לוין
    משתתף

ראיתי רעיון מאד יפה:

כל משתתפת מקבלת דף של ברכה, ובנוסף-מקבלת שם של אחת המשתתפות.

כל אחת צריכה לכתוב ברכה למי שיצאה לה בפתק -כותבים בכל הפתקים את שמה של בת המצווה, מחלקים לכולן את הפתקים עם השם -כותבים למי שיצאה בפתק(לכולן יוצא את בת המצווה)  אומרים שכל אחת תביא למי שיצאה לה- ואז כולן מביאות לבת המצווה…

*בת המצווה מקבלת בד"כ שם של סבתא או אמא- לבחירתכן

*יפה לשים את כל המכתבים באלבום נחמד

בהצלחה:)

eti t
    משתתף

Zoar וטובי, תודה ענקית על הרעיונות המעולים!

טובי לוין
    משתתף

<span style="color: #b6893d; font-family: 'Open Sans', sans-serif; font-size: 14px; text-align: center;">eti t</span>

<span style="color: #b6893d; font-family: 'Open Sans', sans-serif; font-size: 14px; text-align: center;">שמחתי לענות.</span>

זקוקה לעוד???

eti t
    משתתף

כו! תודה

טובי לוין
    משתתף

1. תולים שקיות על חבל באמצע החדר, כל משתתפת בוחרת שקית, ועל פי הכיתוב מברכת ברכה מתאימה.(לדוגמא: בחרתי שקית של רפאלי, ואני מברכת- שלא תהיי חולה!!!)

2. מקליטים את הדודים/בני דודים/חברות וכו' כשהם מברכים את בת המצווה, ובת המצווה צריכה לנחש מי המברך.

3. מכינים שאלות על בת המצווה, כמו: איזה בית חולים נולדה?, מי היתה הגננת הראשונה? וכו', מביאים 3 תשובות, והמשתתפות צריכות לסמן לפי מה שהן יודעות  בממתקים עגולים והן משחילות על שיפוד ואז בודקים של מי היה נכון והיא מקבלת ממתק וכו' (בדרך-כלל רק של בת המצווה נכון…).

4.  מביאים תמונות של קרובי משפחה וכו', וכל זוג של משתתפות ביחד צריכות לענות לשאלות המשתתפות(כמו אשיות)

שימי לי LIKE!!!

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבוע, 2 ימים ע"י  טובי לוין.
מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.