שיווק אפקטיבי במינימום עלויות!

Home פורומים פורום תעסוקה שיווק אפקטיבי במינימום עלויות!

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ענבר אור מנהלת פורום תעסוקה לפני 2 שנים, 7 חודשים.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

שלום יקרות,

מה שלומכן? איך עובר עליכן החג בעיצומו?

גם אני בימים אלה כמעט ולא עובדת אבל יש לי משהו חם מהתנור שאני חייבת לשתף אתכן בו.

סדנא ייחודית ומדהימה בשנוא של שיווק אפקטיבי במינימום עלויות!

את הסדנא הזו בניתי לאחר מעל 10 שנים של ניסיון ביעוץ עסקי, פיתוח עסקי וניהול מכירות ושיווק. שילבתי בין מס' שירותים שונים שאני נותנת במטרה לייצר מסגרת אחת שתעזור למשתתפות בה לייצר תוצאות באופן משמעותי.

לא מדובר בעוד סדנא או הרצאה חד פעמית שבה הן יקבלו טיפים, ידע וכלים, שלאחריה ירגישו שהכל יפה וטוב אבל מכאן ועד להוריד את זה לרמת המעשה בעסק שלהן – הדרך עוד קשה וארוכה.  הסדנא הזו נבנתה בצורה מאוד מעשית, כך שבע"ה הן יתחילו לייצר ולראות תוצאות כבר במהלך הסדנא ועל אחת כמה וכמה אחריה. היא נבנתה בצורה כזו שהיא גם נותנת מענה על הכוח והאיכות שבקבוצה (התמיכה, ההנעה, השיתוף וכולי) המוכרים לכולנו מהנטוורקינג וגם נותנת מענה על הצורך הפרטני (ע"י העבודה המעשית בקבוצה, שיחות היעוץ האישיות והתמיכה השוטפת במייל עד 3 חודשים לאחר הסדנא).

בקיצור, אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה להתקדם משמעותית מבחינת שיווק ומבלי להשקיע השקעות גדולות על תקציבי פרסום. לייצר שיווק אפקטיבי במינימום עלויות בע"ה.

דרך אגב, הסדנא עומדת להתקיים בע"ה בארבעה מוקדים בארץ – בני ברק, ירושלים, אשדוד וחיפה – כך שלכל האזורים השונים זה יכול להיות רלוונטי…

אם יש לכן חברות שזה יכול לעניין אותן – אשמח אם תשתפו אותן

ושיהיה לנו המשך חג שמח ומואר, בבשורות טובות וישועות גדולות! :)​

ענבר אור - מנכ"ל ובעלים "יוצאת לאור"
    קידום תעסוקתי לנשים שכירות ועצמאיות
    info.ylaor@gmail.com
    0548182148

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.