תעסוקה

Home פורומים לב אם תעסוקה

הדיון הזה מכיל 15 תגובות, ויש לו 11 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  eti t לפני 3 ימים, 4 שעות.

מוצגות 16 תגובות – 1 עד 16 (מתוך 16 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

titi
    משתתף

יש לכן רעיונות לתעסוקה לילדים בני שנתיים שלוש?

מה שאני עושה איתם הופך לבלאגן אחד גדול מצידם ולאחר מכן לעצבים מצידי

גיטי לוי
    משתתף

דבר ראשון להוציא משחק משחק
    ולדמד אותם לסדר (חצי מהתעסוקה זה לאסוף)
    אין ספק שהדברים האלו מצריכים סבלנות

גינה….
    לפעמים עדיף לצאת לגינה לעייף את הילדים בחוץ ולהישאר עם בית מסודר
    במקום לחלום שהם ישחקו יפה ישאירו בית מסודר ובמקביל גם אנחנו נספיק להעמיד מכונה לקפל ולהדיח כילים….

תמיד בשמחה

rutyg
    משתתף

באמת גינה זה רעיון מצויין.

אם אין לך כח – תני להם להתעסק בבצק (אפשר עם כל מיני אביזרים) הם מאד אוהבים את זה. אפשר לקנות ואפשר להכין בבית. אם את מכינה בבית שימי הרבה מלח בבצק ואת המיים תערבבי עם צבע גואש לפני שאת שופכת לקמח.

קצף גילוח – לרסס להם על שולחן שמתאים לגובה שלהם והם מתעסקים בזה המון זמן. הם נהנים וזה טוב מאד להתפתחות המוטורית שלהם. אם את לא היסטרית מלכלוך אפשר לעשות את זה עם צבעי אצבעות (תשאירי אותם עם טיטול או מינימום של בגדים ואת הסביבה (ספריה, קיר וכדו') תצפי במפות נילון חד פעמיות שלא ילכלכו אם יגעו). הם ממש נהנים מזה.

בהצלחה!

טובי לוין
    משתתף

ראיתי היום מודעה ברשות הרבים ביתד נאמן בנושא בצרוף מס' טלפון עם רעיונות לתעסוקה ועוד.

titi
    משתתף

איזה אלופות אתן

תודה לכולן על כל הרעיונות כבר מחר אתחיל ליישם

תאחלו לי בהצלחה😊

kshir
    משתתף

לגבי הקצף גילוח, ילדים לא עלולים להתקרח מזה?

שואלת ברצינות, לא מכירה את המוצר הזה.

rutyg
    משתתף

לגבי הקצף גילוח – זהירות! לא לקנות משחה להסרת שיער שזה יכול להיות מאד מסוכן. יש קצף גילוח שזה פשוט סבון מוקצף קוראים לזה shaving foam (שייבינג פואם). זה נראה כמו קצף לבן סמיך ומאד נעים לילדים להתעסק עם זה במיוחד בקיץ החם שלנו….

אני רק לא יודעת  לגבי העלות של המוצר הזה כך שכל אחת צריכה לעשות את החשבון שלה.

-בתיהBA
    משתתף

הקצף גילוח רעיל או לא

looli
    משתתף

קצף גילוח אכן מסוכן לילדים מבחינת החומרים שבו.

אנחנו היינו עושות לבנות בגן ספריי שלג, או שיש קצף משחק שנקרא "משחקצף" והוא בטיחותי לילדים.

אפשר לשאול בחנויות משחק או יצירה.

לגבי צבעי ידיים -כדאי לקנות משהו טוב, של "אומגה" או "גיוטו" שהם רחיצים. פשוט להשפריץ להם על הרצפה, ישחקו עם זה הרבה זמן, יקשקשו ואח"כ רק שופכים מים וגורפים!

בהצלחה רבה!!!

רבונו של עולם... אני כ"כ רוצה אותך!!!

HIMA
    משתתף

פעילות במים היא גם תעסוקה נפלאה לילדים בגיל הזה , אפשר למלא את האמבטיה עם מים בגובה עד 10 ס"מ , לשים להם משחקים או כלי מטבח קטנים , אפשר גם לשים לכל אחד באמבטיה גיגית עם מעט מים קשים וסבון או משחקים , תעסוקה נפלאה שהילדים מאד אוהבים , כמובן יש לפקוח עין ולא להשיארם לבד כי זה עלול להיות מסוכן.

טובי לוין
    משתתף

המס' לקו רעיונות לתעסוקה בחופשה: (ועל הדרך עוד דברים מעניינים)

03-3088888

Dassitzko
    משתתף

אפשר במקום קצף גילוח לקנות קצפת מתוקה מוכנה לרסס להם… ככה זה לא מסוכן גם אם מכניסים לפה…

SC123
    משתתף

יש את המשחק שמשהי פה הזכירה שנקרא "משחקצף" ואני ממש מרוצה מיזה זה בטיחותי, רך  ונעים למגע מומלץ!!

ולגבי הסכנה שבמשחק אני לא רואה ולא שמעתי  על סכנה שקרתה בעקבות שימוש במשחק הזה אבל תמיד ובכל דבר יכול לצאת סכנה ולכן אם לא בוטחים בילדים  משארים מבוגר אחראי וזה הרבה להסביר לילד על השימוש  הנכון בדבר…

הרבה הצלחה ונחת!!🌼

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבוע, 2 ימים ע"י  SC123.

kshir
    משתתף

משהו נחמד שעשיתי היום עם הילד שלי והוא ממש נהנה.

החשכנו את החדר, הדלקתי שלושה פנסים ונתתי לו ביד.

הוא האיר על הקירות. נופף עם הפנסים לכל הכיוונים והתלהב לראות את האורות זזים (לי זה עשה סחרחורת).

אחר כך לקחתי ממנו פנס אחד, והארתי עליו (על הילד) מזויות שונות, ואמרתי לו לראות את עצמו על הקיר.

הוא התלהב וניסה לתפוס את הצל שלו, וצחק כשהצל נעלם מאחורי השידה.

נהנה מאד.

כמובן, חשוב להקפיד שהרצפה תהיה פנויה לגמרי ממכשולים, כי לא רואים טוב בחושך, עם פנסים שפונים כל רגע לכיוון אחר.

titi
    משתתף

טובי לוין, איזה קו מדהים תודה רבה

eti t
    משתתף

1. אפשרלהכין ג'לי ולתת להם לשחק.

בריא מאוד לתחושה, לא כ"כ לשיניים…😋

2. לערבב מרכך לשיער עם קורנפלור. מתקבל בצק במרקם מאוד כיפי מזכיר ברבצק, הילדים לא יעזבו את זה!

3. לערבב קורנפלור עם מים. נוצר מרקם מעניין, מעסיק שעות….

מוצגות 16 תגובות – 1 עד 16 (מתוך 16 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תגובות סגורות.